Pyłek kwiatowy

MY JESTEŚMY MAŁE PSZCZÓŁKI I LUBIMY SZYBKO LATAĆ. ZBIERAĆ PYŁEK Z RÓŻNYCH KWIATÓW I GO SZYBKO W MIÓD PRZERABIAĆ !

Kolejną zabawą dla Państwa dzieci jest przenoszenie za pomocą KLAMEREK kulek z krepy do otworów z rolek. U nas klamerki to pszczoły a rolki to plastry miodu. Pyłek kwiatowy to kulki z krepy umieszczone na kwiatkach  w odpowiednich kolorach (zdjęcia poniżej).

Materiały i przybory: klamerki (żółte), marker permanentyn( czarny), taśma klejąca, nożyczki, folia spożywcza, klej magiczny, rolki papierowe, farba plakatowa (żołta), pędzelek (zdjęcia poniżej).

Dlaczego klamerki ? Jest to doskonałe narzędzie do wzmacniania pracy mieśni nadgarstka. Dziecko naciskając na obie części klamerki aktywuje części dłoni.  Zabawa KLAMERKAMI  to dwa w jednym - ZABAWA I RADOŚĆ DZIECKA !

ZAPRASZAMY DO ZABAWY !

Data dodania: 2020-04-17 10:50:45