UWAGA !!! REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023 (kliknij w pasek)

INFORMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA PLATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE

Opłaty za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu należy uiszczać do 15-tego każdego miesiąca.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby dane, które podajecie Państwo w tytule przelewów (opłat za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu) były zgodne z danymi matki dziecka. Takie dane przekazane są na listach zbiorczych przekazanych do Referatu Oświaty w Urzędzie Miasta Czarnków.

Jeżeli przelew jest z konta innych osób, prosimy o wpisanie tych danych w opisie przelewu.

Ułatwi to znacznie księgowanie wpłat na Państwa koncie przedszkolnym.

W razie zmian adresu prosimy o informację w kancelarii przedszkola. Odpowiemy również na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące płatności.

Informacje o wysokości opłat otrzymacie Państwo na  e-mail, który podaliście Państwo w oddziałach. Prosimy o śledzenie tej informacji na początku każdego miesiąca i podanie w oddziałach, bądź bezpośrednio do kancelarii gdyby ta informacja do Państwa nie dotarła.

Dyrektor i Wicedyrektor Przedszkola

Data dodania: 2019-04-14 22:12:58