REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 (kliknij w pasek)
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD UTWORÓW ŚWIĄTECZNYCH

PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD UTWORÓW ŚWIĄTECZNYCH

 

18 grudnia w Przedszkolu Nr 2 im. Jana Brzechwy w Czarnkowie odbył się Przegląd Utworów Świątecznych. Powrót do przerwanej z powodu pandemii tradycji był niezwykle ważnym wydarzeniem i wspaniałą okazją do publicznego występu w znanym dzieciom, bezpiecznym środowisku. Taki występ pomaga dzieciom w budowaniu pewności siebie i przezwyciężaniu ewentualnego stresu związanego z występowaniem przed publicznością.

 

W trakcie tego przeglądu dzieci z radością prezentowały swoje umiejętności artystyczne. Pełne entuzjazmu, śpiewały i tańczyły. Kolorowe stroje, migoczące światła i uśmiechy na twarzach tworzyły atmosferę pełną ciepła i magii świąt. Te niezapomniane chwile wspólnego świętowania wzbogacił gościnny występ zespołu „Zarys” działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnkowie. Różnorodność i magiczna aura zaprezentowanych utworów sprawiły, że wszyscy zebrani poczuli świąteczny nastrój. Młodzi artyści otrzymali dyplomy i statuetki, które wręczyła Pani Dyrektor Agnieszka Górska-Cichorek. Szczególne podziękowania złożone zostały również pani Małgorzacie Zajdzie za przygotowanie uczennic do występu.

 

Wspólny, radosny śpiew kolędy na zakończenie spotkania, niósł przesłanie o jedności, miłości i pokoju. Te chwile spędzone razem, śpiew, taniec i uśmiechy – to wszystko tworzy niezapomnianą atmosferę świątecznego przeglądu, który stał się przedszkolnym wydarzeniem kończącego się roku.

 

E. G. i M. M.

 

 

 

 

 

Data dodania: 2023-12-18 17:35:30
Data edycji: 2023-12-19 07:43:37
Ilość wyświetleń: 435
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej