PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD UTWORÓW ŚWIĄTECZNYCH

18 grudnia w Przedszkolu Nr 2 im. Jana Brzechwy w Czarnkowie odbył się Przegląd Utworów Świątecznych. Powrót do przerwanej z powodu pandemii tradycji był niezwykle ważnym wydarzeniem i wspaniałą okazją do publicznego występu w znanym dzieciom, bezpiecznym środowisku. Taki występ pomaga dzieciom w budowaniu pewności siebie i przezwyciężaniu ewentualnego stresu związanego z występowaniem przed publicznością.

W trakcie tego przeglądu dzieci z radością prezentowały swoje umiejętności artystyczne. Pełne entuzjazmu, śpiewały i tańczyły. Kolorowe stroje, migoczące światła i uśmiechy na twarzach tworzyły atmosferę pełną ciepła i magii świąt. Te niezapomniane chwile wspólnego świętowania wzbogacił gościnny występ zespołu „Zarys” działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnkowie. Różnorodność i magiczna aura zaprezentowanych utworów sprawiły, że wszyscy zebrani poczuli świąteczny nastrój. Młodzi artyści otrzymali dyplomy i statuetki, które wręczyła Pani Dyrektor Agnieszka Górska-Cichorek. Szczególne podziękowania złożone zostały również pani Małgorzacie Zajdzie za przygotowanie uczennic do występu.

Wspólny, radosny śpiew kolędy na zakończenie spotkania, niósł przesłanie o jedności, miłości i pokoju. Te chwile spędzone razem, śpiew, taniec i uśmiechy – to wszystko tworzy niezapomnianą atmosferę świątecznego przeglądu, który stał się przedszkolnym wydarzeniem kończącego się roku.

E. G. i M. M.

Data dodania: 2023-12-18 17:35:30