REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA (kliknij w pasek)

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KOT

KOT

Co to za zwierzę, co miauczy i białe mleko pije, a brudny pyszczek swój, łapką umyje? To zwierzę ma własne ścieżki i lubi łapać szare, sprytne myszki. Co to za zwierzę, czy już wiesz? To oczywiście.......(Kotek) jest.

 

Historyjka obrazkowa "Kocia rodzina" - Rodzice na podstawie przedstawionych przez nas obrazków opowiedzcie swoim dzieciom o wyglądzie kota. Zapytajcie swoje dzieci, jak odzywa się to zwierzę i opowiedzcie o jego zachowaniu i żywieniu (zdjęcia poniżej).

 

Zabawa "Kotki dwa on i ja".  Dzisiaj  chciałybyśmy zaproponować dzieciom, aby przez chwilę udawały kota. Do tej zabawy potrzebna nam będzie opaska zrobiona z papieru przedstawiająca to zwierzę. Taką propozycję pracy wykonałyśmy dla Państwa dzieci (zdjęcia poniżej)

 

Materiały i przybory: kartki (szara,biała,różowa), tektura, nożyczki, klej, taśma klejąca, marker (czarny), pisaki lub kolorowe kredki

 

Dzieci kotki inscenizują ruchem piosenkę "My jesteśmy kotki dwa" piosenka dla dzieci- Babadu TV  https://www.youtube.com/watch?v=Ocum8_R756w

ZAPRASZAMY WAS KOCHANE KRASNOLUDKI DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

 

 

 

 

Życzymy miłej zabawy !

Data dodania: 2020-05-14 08:19:11
Data edycji: 2021-04-10 23:41:08
Ilość wyświetleń: 247
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej