Z CYKLU GOŚĆ SPECJALNY : ODZWIEDZINY PANA LEŚNICZEGO : PANA MARCINA FILODY - WUJKA ANI

"UCZMY MIŁOŚCI DO PRZYRODY

UCZMY SPOSTRZEGAĆ JEJ PIĘKNO

CIESZYĆ SIĘ NIM, PODZIWIAĆ JE

I PRZESTRZEGAJMY DZIECI

BY TEGO PIĘKNA NIE NISZCZYŁY"

H. Zdzitowiecka

Wczoraj odwiedził nas Pan Leśniczy, Pan Marcin Filoda, który w bardzo ciekawy sposób opowiadał dzieciom o swojej pracy w lesie oraz o  zwierzętach zamieszkujących nasze lasy. Dzieci z zaciekawieniem słuchały oraz oglądały zrobione przez Pana Leśniczego zdjęcia zwierząt i ptaków. Poznały wiele pojęć związanych z tematyką lasu i leśnych zwierząt m.in.: wataha wilków, tabakiera, warchlaki, buchtują w ziemi, chmara jeleni. Na koniec spotkania Pan Leśniczy wręczył dzieciom i paniom drobne upominki. Z całą pewnością  informacje dotyczące naszej pięknej natury oraz jej ochrony na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków- DZIĘKUJEMY.

Data dodania: 2024-01-31 10:19:25
Data edycji: 2024-01-31 11:32:30