REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 (kliknij w pasek)
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY

WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY

 

 

Jak co roku w karnawale dzieci z naszego przedszkola oczekiwały na bal przebierańców. W tym roku był to Walentynkowy Bal Karnawałowy.

 

Walentynki w Polsce obchodzone są od kilku lat. Jest to Święto zakochanych, ale w tym dniu również możemy pokazać kogo lubimy, kto jest dla nas ważny oraz kto jest naszym przyjacielem, obdarowując taką osobę słodkościami, kwiatkami, laurkami czy maskotkami.

Sale i hole przedszkola przystrojone czerwonymi serduszkami oraz balonami w kształcie serc witały przejętych przedszkolaków, którzy poprzebierali się za postacie z bajek. Gwar i wesołą muzykę słychać było wszędzie, a uśmiechnięte i podekscytowane  dzieci chętnie brały udział w tańcach, korowodach oraz przygotowanych na ten dzień walentynkowych konkursach np.: „Dopasowanie zakochanych bajkowych par”, „Ułożenie puzzli - serca ”, „Taniec w parach z balonem w kształcie serca” itp.  Dzieci miały także okazję samodzielnie wykonać kotylion z przygotowanych materiałów i podarować go ulubionej koleżance lub koledze. Między konkursami odbywała się oczywiście wesoła zabawa przy  utworach muzycznych.

W trakcie odpoczynku natomiast dzieci mogły się napić i zjeść przygotowany przez panie kucharki deser w formie galaretki oczywiście w czerwonym kolorze symbolizującym miłość i przyjaźń.  Nie zabrakło także wykonanych przez fotografa zdjęć, które będą na pewno piękną pamiątką z tego dnia.

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, a rodzicom za przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci.

 

 

Bożena Remer

Natalia Świętek

Ewa Tuta

 

 

 

Data dodania: 2024-02-07 18:28:53
Data edycji: 2024-02-07 18:31:56
Ilość wyświetleń: 682
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej