REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 (kliknij w pasek)
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

MIKOŁAJKI

MIKOŁAJKI

 

     6 grudnia to jeden z tych dni, na które każde dziecko czeka z niecierpliwością. W poniedziałek, już od samego progu, czekała na dzieci moc atrakcji. W bajecznej, zimowej scenerii przywitał przedszkolaki wesoły Mikołaj. Jak się okazało, również w każdej sali od samego rana panowała wyjątkowa atmosfera. - zabłysnęły światełka na przepięknie ubranych choinkowych drzewkach. To był dopiero początek atrakcji, jakie w tym dniu czekały na dzieci.
 
Zaraz po śniadaniu wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchując mikołajowych dzwoneczków. Tę wyjątkową uroczystość przerwał dźwięk telefonu. Jak się okazało - to Mikolaj poinformował dzieci o nieoczekiwanym zdarzeniu w podróży, prosząc wszystkie maluchy o chwilę cierpliwości. Te zabawne chwile Mikołaj wypełnił dzieciom zadaniami do wykonania. Wśród nich nie zabrakło czyszczenia butów, rozwiązywania zagadek, tańców i pląsów przy świątecznym repertuarze muzycznym. Na koniec dzieci wykonały portrety oczekiwanego gościa. Gdy wszystkie zadania zostały wykonane, jak za dotknięciem czarodziejskich dzwoneczków, pojawił się w salach Mikołaj z workami pełnymi prezentów. Uśmiech nie schodził z twarzy dzieci i wszystkie chętnie ustawiły się z gościem do pamiątkowej fotografii.
 
Na dzieci z grupy „Entliczki-Pentliczki” czekała następna atrakcja – wyjazd na Plac Wolności! Na zaproszenie Pana Burmistrza dzieci wspólnie z innymi przedszkolakami pomogły w dekorowaniu choinki ustawionej na rynku. Dzieci były zachwycone, w podziękowaniu wspólnie zaśpiewały piosenkę.
Mikołaju, do zobaczenia za rok!
 
 
Ewa Tuta
Jolanta Szymkowiak-Polcyn
 
 
 
 
Data dodania: 2021-12-06 20:57:40
Data edycji: 2021-12-06 21:00:41
Ilość wyświetleń: 1017
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej