MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Czy to jutro, czy to dziś – wszystkim jest potrzebny miś”

25 listopada br. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Uroczystości rozpoczęły się od przedstawienia dzieciom Królów Misiów, którzy byli tego dnia najważniejszymi gośćmi w przedszkolu. Wszystkie dzieci zostały zaproszone w swoich oddziałach do zabawy przy muzyce. Nie zabrakło również atrakcji w formie misiowej gimnastyki, zabaw plastycznych, opowieści ruchowej, quizu oraz degustacji przysmaku wszystkich misiów – miodu.

Dzień ten był w przedszkolu pełen radości oraz wspaniałej wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że pozostanie on na długo we wspomnieniach wszystkich przedszkolaków.

Joanna Bonk

Data dodania: 2021-11-25 19:31:43