MAMA I TATA NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA ŚWIATA

MAMA I  TATA NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA ŚWIATA

Dziś był Dzień Rodziny w grupie Entliczki- Pentliczki, to dzień w którym sala przedszkolna wypełniła się radością, śmiechem i pozytywną energią. W trakcie obchodów Dnia Rodziny przedszkolaki miały okazję nie tylko pokazać swoje umiejętności i osiągnięcia, ale także uczestniczyć wraz z najbliższymi we wspólnej pracy, której owocem były pięknie posadzone roślinki oraz pudełka na biżuterię dla mamy i zegarek dla taty. Na zakończenie odbyły się  warsztaty z zaproszoną przez nas panią Monikę Pertek – Koprowską logopedką pracującą w naszym przedszkolu ale również pisarką i poetką w jednej osobie. Pani Monika zaprezentowała fragmenty swojej twórczości, przeczytała wiersze dla dzieci. Na zakończenie spotkania dzieci i rodzice dostali od pani Moniki zadanie do wykonania w domu, czyli stworzenie strony tytułowej wiersza z główną postacią Strasznoludka, do wykonania którego inspiracją były przeczytane przez poetkę jej wiersze o Strasznoludkach.

Data dodania: 2024-05-24 17:44:16
Data edycji: 2024-05-27 08:54:39