JASEŁKA

Okres świąteczny jest dla wszystkich okazją do refleksji nad przemijającym czasem, do wspomnień, do pojednania z bliskimi, do czynienia dobra dla innych ludzi. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, czyli przedstawienie o Bożym Narodzeniu, którego treścią jest historia narodzenia Pana Jezusa. Z tej okazji przygotowania do Jasełek w naszej grupie trwały wiele dni. Wczoraj mali artyści ubrani w niecodzienne stroje zamienili się w najświętszą rodzinę, anioły, pasterzy oraz osiołka.Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie. Swoim występem dzieci stworzyły wspaniałą świąteczną atmosferę, wprowadziły wszystkich zgromadzonych w cudowny nastrój  oraz wywołały łzy wzruszenia na naszych twarzach.

Data dodania: 2023-12-14 11:34:59
Data edycji: 2023-12-14 13:52:40