III CZARNKOWSKI BIEG MIKOŁAJKOWY - DLA KLAUDIUSZA

Dnia 05.12.2021r. Klub KAMA Run Akademia Biegowa organizuje III Czarnkowski Bieg Mikołajkowy. Cały dochód z biegu zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenia naszego wychowanka Klaudiusza.

Klaudiusz urodził się w 24 tygodniu ciąży i ważył zaledwie 790 gramów. Walka o jego życie trwała pół roku. Przeszedł kilka operacji, udało się, ale dziś Klaudiusz potrzebuje ciągłych, intensywnych rehabilitacji prowadzonych przez specjalistów. Jest dzieckiem niemówiącym, leżącym i niesiedzącym samodzielnie. Na co dzień potrzebuje podstawowego sprzętu medycznego do podawania leków oraz sprzętu ortopedycznego.  Klaudiusz obecnie ma 6 lat. Uczęszcza trzeci roku do naszego przedszkola, w którym ma zajęcia indywidualne ze specjalistami, ale jest to przysłowiowa „kropla w morzu”, aby pomóc Klaudiuszowi. Chłopiec jest bardzo pogodny i często się uśmiecha. Dzięki Klaudiuszowi koleżanki i koledzy z grupy uczą się empatii, tolerancji i udzielania pomocy innym.

A więc Mikołaje i Mikołajki zachęcamy do zapisów na III Czarnkowski Bieg Mikołajkowy.

Zapisy na stronie:

Data dodania: 2021-11-09 11:42:05