DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Pluszowy miś to nieodzowna zabawka każdego dziecka…, bo kto nie kocha takiej mięciutkiej przytulanki…

25 listopada wszystkie pluszowe misie miały swoje święto. W tym dniu przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim misiem i razem z nimi wysłuchały opowieści o historii powstania Pluszowego Misia. Bawiliśmy się przy piosenkach na cześć naszych kochanych misiów. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych, plastycznych, quizach i zgadywankach. Fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom sprawił im wiele radości. Na śniadanie przygotowywały sobie misiowe kanapki. Tego dnia nie mogło zabraknąć również odwiedzin Pani Misiowej, która zaprosiła dzieci do kinowego misia na misiowe bajki.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Dominika Ranke

Data dodania: 2023-11-27 20:34:05