DZIEŃ DZIECKA

Nasze przedszkole 3 czerwca zmieniło się w arenę cyrkową, na której nauczycielki przebrane w stroje klaunów zabawiały wszystkich uczestników imprezy i tych małych i tych dużych… śmiechu nie było końca. Dzięki ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu Rodziców dzieci mogły skorzystać z dmuchanego zamku, popcornu z prawdziwej maszyny, balonowych figurek, a także poznać prawdziwy wóz strażacki. Mogły również malować, tańczyć, łowić ryby i pokonać skomplikowany tor przeszkód. Tego dnia również posiłki były specjalnie dobrane pod gusta dzieci i na obiad Panie kucharki przygotowały pyszne naleśniki z sosem czekoladowym i truskawkami oraz lemoniadę arbuzową. Dzieci z uśmiechniętymi buziami opuszczały mury przedszkola.

Kamila Godawa-Hoszek, Kamila Jagła

Data dodania: 2024-06-03 20:01:06