DRODZY RODZICE

Drodzy Rodzice !

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną wprowadzamy od dnia 27.10.2020 całkowity zakaz wejścia do przedszkola w czasie odbierania dzieci. Wchodzimy na teren przedszkola tylko podczas przyprowadzania dzieci do przedszkola.

Odbierając dzieci z grupy Jeżyki i Kaczuszki  korzystacie Państwo z wyjścia od strony marketu Delikatesy Centrum. Domofonem podajecie Państwo nazwisko i imię dziecka i czekacie na podejście dziecka z pracownikiem do drzwi wyjściowych.

Odbierając dzieci z oddziałów Biedronki, Entliczki-pentliczki i Kokoszki-smakoszki, domofonem przy wejściu głównym podajecie Państwo nazwisko i imię dziecka i przechodzicie po dziecko do wyjścia z boku przy sali Kokoszki- smakoszki (tak jak wcześniej  Państwo wychodziliście).

Odbiór dzieci w budynku nr 2 z grup Krasnoludki, Pomidorki i Sowy odbywać się będzie bez zmian – wchodząc do budynku. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego i przestrzeganie ilości Rodziców przebywających w szatni (nie więcej niż 3 osoby z oddziału).

Prosimy o odbieranie dzieci od godz. 14.30 – po zakończeniu obiadu, aby Panie miały czas na spokojne ubieranie i odprowadzanie dzieci.

Data dodania: 2020-10-26 12:31:31
Data edycji: 2020-10-26 12:32:20