WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU NA ROK SZKOLNY 2022/2023 (kliknij w pasek)

BAL KARNAWAŁOWY 2023

10  stycznia  2023 r.  w  naszym  przedszkolu  odbył  się  bal  karnawałowy  pod  hasłem  „W  krainie  bajek”.

Od samego rana było słychać wesołą, taneczną muzykę porywającą  wszystkich  do  tańca.  Przedszkole  zaroiło  się

od bajkowych postaci: wróżek, czarownic, królów, księżniczek, smoków, rycerzy, czerwonych kapturków i wielu innych. Również Panie pojawiły się tego dnia w niecodziennych strojach. Na dzieci czekały pięknie przystrojone sale balonami, serpentynami, kolorowymi girlandami oraz maskami karnawałowymi.

Na wstępie dzieci z dumą prezentowały swoje stroje, które były przez kolegów i koleżanki nagradzane gromkimi brawami. Po powitaniu wszystkich  bajkowych postaci rozpoczęła się wesoła zabawa. Tańce i korowody przy muzyce, a w przerwach udział w przeróżnych konkursach,  takich  jak:  „Jaka to bajka?”,  „Wędrujący kapelusz”,

„Co robi król?”, „Taniec z balonami”, „Śpiąca królewna i śpiący królewicz”, „Jaka to postać z bajki?”. Na dzieci czekała także niespodzianka w formie słodkiego poczęstunku.

Ten dzień był dla wszystkich przepełniony mocą wrażeń, niesamowitą taneczną muzyką i rozświetlony radosnymi uśmiechami dzieci. Na pewno pozostanie na długo w naszej pamięci.

Natalia Świętek

Bożena Remer