BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było w dniu 18.02.2022 r. w naszym przedszkolu, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… nie sposób wszystkich zliczyć i wymienić. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na tę wyjątkową okazję Panie wcieliły się w role wodzirejów i zachęcały dzieci do tańca, zabaw i uczestnictwa w konkursach, podczas których świetnie się bawiły. Na salach podczas pląsów robiło się kolorowo, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Dominika Ranke

Data dodania: 2022-02-20 18:46:42