26 maja Dzień Mamy

Mama i Tata to Świat nasz cały .

Mama i Tata to najprostsze, ale zarazem najważniejsze pierwsze słowa, które najmłodsze dziecko potrafi powiedzieć. Dnia 24 maja najmłodsze dzieci z grupy żłobkowej ,, Krasnoludki " z Przedszkola Miejskiego Nr 2 im. Jana Brzechwy w Czarnkowie gościły swoich Rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty . W tym wyjątkowym dla nich dniu zaprezentowały krótki program artystyczny. Za pomocą prostych słów i tańca dzieci pragnęły podziękować swoim Kochanym Rodzicom za ich miłość, oddanie, trud i poświęcenie. Z wielkim przejęciem zatańczyły najpierw taniec z pomponami do piosenki ,, Mamo, Tato " by potem z zaangażowaniem podziękować Rodzicom improwizacją ruchową do piosenki ,, Kocham Cię Mamo". Brawom nie było końca . Niejedna mama ukradkiem ocierała łzę, widząc, jak jej najmłodsza ukochana istotka stawia pierwsze kroki na scenie . Następnie dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki - przepiękne korony. Uciskom i całusom nie było końca. Spotkanie z rodzicami zakończył wspólny taniec ,,Woogie-Boogie". Dzień ten zapewne długo pozostanie w pamięci zarówno rodziców jak i dzieci .

Data dodania: 2024-05-26 14:48:14
Data edycji: 2024-05-26 14:56:35