8 maja 2024 r. o godzinie 16.00 odbyło się zaplanowane spotkanie rodziców dzieci przedszkolnych ze specjalistami - logopedami, psychologiem, pedagogiem specjalnym i fizjoterapeutą. Na spotkaniu omówiono działania, które są podejmowane każdego dnia na różnego rodzaju zajęciach specjalistycznych. Specjaliści odpowiedzieli na nurtujące pytania rodziców, służyli pomocą oraz dobrą radą. Wsłuchiwali się w ich głos, bowiem to rodzice są pierwszymi i najważniejszymi nauczycielami własnych dzieci i to rodzice mają podstawowy wpływ na przyswajanie przez dzieci wartości, zachowań i przekonań. Działania, które podejmują specjaliści są przemyślane, dobrze zaplanowane, ciekawie zorganizowane  oraz atrakcyjne.

Marlena Dubiał

Data dodania: 2024-05-08 20:10:16