Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Wszystkie dzieci zgłoszone na rok szkolny 2020/2021 do Przedszkola Miejskiego Nr 2 im. Jana Brzechwy w Czarnkowie zostały zakwalifikowane i przyjęte.

Jeżeli wnioski zostały złożone do kilku przedszkoli, dokument Potwierdzenie woli o kontynuacji wychowania przedszkolnego (do pobrania w zakładce RODZICE-REKRUTACJA) należy złożyć  tylko do jednego wybranego przedszkola.

Potwierdzenie woli o kontynuacji wychowania przedszkolnego prosimy składać drogą elektroniczną:

- przedszkolepl@o2.pl   - skan dokumentu

- SMS pod numerem  tel. 795 146 995 o treści:

Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka (tutaj wpisujemy imię i nazwisko dziecka) do przedszkola.  Imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego

Dyrektor Przedszkola

Alina Martenka