INFORMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA PŁATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE

Opłaty za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu należy uiszczać do 15-tego każdego miesiąca.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby dane, które podajecie Państwo w tytule przelewów (opłat za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu) były zgodne z danymi matki dziecka. Takie dane przekazywane są na listach zbiorczych do Referatu Oświaty w Urzędzie Miasta Czarnków.

Jeżeli przelew jest z konta innych osób, prosimy o wpisanie tych danych w opisie przelewu. Ułatwi to znacznie księgowanie wpłat na Państwa koncie przedszkolnym.

W przypadku adresu zamieszkania prosimy o taką informację. Odpowiemy również na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące płatności.

Informację o wysokości opłat otrzymacie Państwo poprzez aplikację KIDME. Znajdziecie tam Państwo również fakturę z wyodrębnioną kwotą za pobyt i wyżywienie. Prosimy o śledzenie tej informacji na początku każdego miesiąca i podanie w oddziałach, bądź bezpośrednio do wicedyrektora gdyby ta informacja do Państwa nie dotarła.

Dyrektor i Wicedyrektor Przedszkola

Data dodania: 2019-04-14 22:12:58