Kropki BIEDRONKI

Biedroneczki są w kropeczki każdy ci to powie, lecz na prawdę sam się dowiesz jeśli jedną zrobisz sobie.

Kolejną zabawą jest wykonanie pracy plastycznej "Kropki biedronki" -naklejanie z pomocą rodziców  w odpowiedniej kolejności przygotowanych części biedronki, a następnie dzieci z plasteliny przyklejają kulki "kropki"na skrzydełka biedronki.

Materiały i przybory: kolorowe kartki (czerwona, czarna, niebieska i zielona), plastelina, klej, nożyczki (zdjęcia poniżej)

Na koniec bajeczka dla małej córeczki albo dla syneczka. Bajka zasypiajka pt. "Miła BIEDRONKA" Autor : Urszula Kozłowska (zdjęcia poniżej).  Na dzisiejszy odpoczynek propozycję mamy taką, by do snu o biedroneczce poczytał Wam tato. Jeśli tata dziś nie może, może mama Wam pomoże.

MIŁEJ ZABAWY !  Miłego odpoczynku !

Data dodania: 2020-04-15 11:17:47
Data edycji: 2020-04-15 12:02:58