GRA W KOLORY

Dziś w kolory gramy bo kolory znamy. Ten kolor jest jak niebo, smerf z bajki i woda. Czy już wieci dzieci? Czy ktoś kolor poda? Ten kolor jest jak słońce i jak mlecze na łące. Czy ktoś kolor da? Czy ktoś kolor zna? Ten kolor jest jak trawa, liście na drzewach, żaba. Czy ktoś kolor zna? Czy odpowiedź da? Ten kolor jest jak serce. Czy ktoś kolor zna? Czy odpowiedź da? Już kolory wszystkie znamy więc zabawę zaczynamy.

Kolejną propozycją zabaw aby umilić Wam czas są zabawy z KOLOROWYMI KLAMERKAMI do bielizny tzw. spinaczami. Podczas tych zabaw nie tylko doskonale się bawimy również ćwiczymy dłonie i palce oraz utrwalamy KOLORY (niebieski, żółty, zielony, czerwony).

Życzymy miłego przypinania oraz segregowania kolorami klamerek. MIŁEJ ZABAWY !

GRA W KOLORY ( materiały i przybory):

-  kolorowe kartki (niebieski, żółty, zielony, czerwony oraz biały)

• nożyczki
  • klej
  • ołówek
  • kolorowe klamerki ( niebieskie, żółte, zielone, czerwone )                                                                                                               Inspiracja klamerkowa z naszebabelkowo.pl

Data dodania: 2020-03-26 10:24:36
Data edycji: 2020-04-02 11:51:35