Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

DRODZY RODZICE, DZIĘKUJEMY!

DRODZY RODZICE, DZIĘKUJEMY!

Drodzy Rodzice!

Jesteście i zawsze byliście ważnym ogniwem, łączącym pracę dydaktyczno-wychowawczą oraz zadowolenie i wszechstronny rozwój Waszego dziecka, który dokonuje się na szczeblu przedszkolnym. Każdego roku czujemy Wasze wparcie w realizacji zadań na rzecz dzieci, doświadczamy Waszego zaangażowania, zarówno w sprawy codzienne oddziału, jak i te o zasięgu ogólnoprzedszkolnym.

Jesteście ważnym filarem w procesie harmonijnego wspierania rozwoju Waszego dziecka, a bez tego wsparcia praca nauczyciela w przedszkolu straciłaby sens.

Ten rok był jednak czasem szczególnym dla każdego z nas.  Z dnia na dzień świat zatrzymał się w swoim pędzie, stawiając przed nami nowe wyzwania i zadania do wykonania. I jak nigdy przedtem, jeszcze silniej, my – nauczyciele, mogliśmy się przekonać, jak wielkie pokłady zdolności i umiejętności drzemią w każdym z Was, jak bardzo możemy liczyć na Wasze wsparcie i pomoc w przekazywaniu wiedzy, podczas realizacji zadań zdalnego nauczania.

Ten rok szkolny dobiega końca. Choć w sercach odczuwamy pustkę – braku dziecięcego gwaru w przedszkolu, którego nikt i nic nie jest w stanie zastąpić - to jednak żegnamy się z Wami w poczuciu ogromnej satysfakcji, wynikającej z umocnienia się naszej współpracy w dążeniu do budowania systemu wartości u dziecka i wspomagania jego rozwoju.

Dziś na Wasze ręce podziękowania składamy:

za trud i wyrozumiałość, choć ciężko bywało…

za czas poświęcony, choć było go mało…

za wsparcie i  w edukację zaangażowanie,

choć w domu czekało sprzątanie i pranie…

za każde miłe słowo, uśmiech i rozmowy,

choć niepewność zaprzątała wszystkie nasze głowy:

Jak długo jeszcze? I …Czy radę damy?

Daliśmy!

Bądźcie z siebie dumni, Tatusiowie i Mamy.

DZIĘKUJEMY!

 

Dyrekcja i pracownicy

Przedszkole Miejskiego nr 2

im. Jana Brzechwy w Czarnkowie

Data dodania: 2020-06-19 09:01:55
Data edycji: 2020-06-19 09:22:44
Ilość wyświetleń: 186
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button