BALONOWE OWADY

Kolejną zabawą jest doklejanie do zrobionej  wcześniej przez dziecko łąki poznanych jej mieszkańców. Zabawa utrwala poznane zwierzęta i owody (zdjęcia poniżej)

W TYM MOMENCIE TO JUŻ KONIEC ZABAW Z ŁĄKĄ KOLOROWĄ. DOSKONALE WY JUŻ WIECIE KTO TAM MIESZKA W PIĘKNYM ŚWIECIE.

Rodzice na zakączenie tematów o zwierzętach i owadach zróbcie razem z dzieckiem owada z balonu. Będzie to wielka nagroda dla waszego dziecka za tygodniowy trud włożony w wykonywanie naszych zabaw.  Do stworzenia balonowego owada potrzebna jest duża wyobraźnia, dlatego pomóżcie dzieciom ja pobudzić wykonując  naszą propozycję pracy (zdjęcia poniżej).

Materiały i przybory: Balon, taśma klejąca, folia, marker permanentny (czarny), kartka (czarna), nożyczki

Życzymy miłej zabawy ! MIŁEGO WEEKENDU !

Data dodania: 2020-04-24 10:10:34
Data edycji: 2020-04-24 10:26:29