WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

Informacja dla Rodziców

W związku z ograniczoną liczbą miejsc w przedszkolu w czasie epidemii, prosimy o zgłoszenie dzieci, które od 25.05.2020 roku będą uczęszczały do przedszkola. W pierwszej kolejności musimy zapewnić miejsca tym dzieciom, których Rodzice nie mogą pogodzić pracy z opieką w domu. Prosimy o przemyślenie i podjęcie odpowiedzialnej decyzji, ponieważ musimy zachować procedury (z którymi można się zapoznać na stronie głównej w zakładce AKTUALNOŚCI) zapewniające odpowiednie warunki gwarantujące bezpieczeństwo dzieci.

Zgłoszenia przyjmują do 20.05.2020 (środa) nauczycielki w poszczególnych oddziałach drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Alina Martenka

Data dodania: 2020-05-13 20:56:18