KOLOROWA GALARETKA

Kochane Krasnoludki kolejną propozycją zabawy  aby umilić  Wam czas jest eksperyment z cukierkami .

Cukiereczki kolorowe dzisiaj staną sie tęczowe. Tylko wlejesz trochę wody a Twój talerz będzie bardzo kolorowy.

Eksperyment pokazuje jak cukierki pod wpływem wody puszczaja barwnik. Kolory zaczynają się mieszać niczym tęcza na talerzu. Miłego obserwowania ! (zdjęcia poniżej)

Materiały i przybory: talerz, woda, cukierki Skittles

KOLOROWY DESER - to propozycja zabawy na długi weekend . Przygotujcie rodzice dla waszych dzieci niespodziankę w postaci galaretek w poznanych kolorach. Zadaniem dzieci jest nazwanie kolorów galaretek i zrobienie z nich deseru. Pozwólcie rodzice, by wasze dzieci pomieszały galaretki tworząc własne kompozycje. Po przygotowaniu deseru przez dzieci, degustujcie je razem chwaląc swoje dzieci za włożony trud we wszystkie zabawy  w tym tygodniu. Smacznego ! (zdjęcia poniżej to propozycja).

Inspiracja cukierkowa z mojedziecikreatywnie.pl

Miłej zabawy. Miłego weekendu !

Data dodania: 2020-04-30 09:42:43
Data edycji: 2020-04-30 10:10:24