DZIEŃ ROBOTÓW

Drodzy Rodzice.

Jak Państwo wiecie, w tym roku bierzemy udział w programie „Technikoludek  czyli przedszkolak w świecie technologii”. Jednym z zadań programu jest zorganizowanie "Dnia Robotów", który będziemy obchodzić dnia 18.02.2021 (czwartek). W związku z tym zadaniem, zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w przygotowaniu – stworzeniu strojów dla dzieci związanych z technologią np. tablet, laptop, komputer itp. Strój mogą Państwo przygotować z „odpadów” – kartony, gazety, butelki itp. Stroje, dzieci będą zakładały na zakończenie „Dnia Robotów”, aby je zaprezentować.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc i liczymy na Państwa zaangażowanie i kreatywność.

Nauczycielki

Data dodania: 2021-02-02 18:41:30