OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Drodzy Rodzice!

25 listopada, jak co roku, bedziemy obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jednak ten rok będzie się różnił od poprzednich – dzieci, z przyczyn nam wszystkim wiadomych, nie będą mogły tego dnia przynieść swych ukochanych, domowych misiaków, do przedszkola.

Nie poddajemy się jednak i postaramy się, by ten dzień przyniósł naszym przedszkolakom dużo radości. Będą zabawy z Ich misiami, ale inaczej. Państwa  pomoc będzie tutaj niezbędna.

Prosimy zatem: zróbcie zdjęcie ulubionego misia Waszego dziecka, wydrukujcie je lub wywołajcie w punkcie usługowym (najlepiej w formacie A4) i przynieście do przedszkola, przynajmniej tydzień przed planowaną uroczystością (wydruki/zdjęcia przejdą tygodniowa kwarantannę w szatniach oddziałowych).

Taki wydruk/zdjcie staną się bazą naszych zabaw, dlatego bardzo prosimy o przyłączenie się do współpracy.

Dziękujemy!

Data dodania: 2020-11-08 17:23:27