INFORMACJA - ORGANIZACJA PRACY I SPRAWY BIEŻĄCE

DRODZY RODZICE

Ze względu na szczególne warunki w jakich przyszło nam zaczynać nowy rok szkolny, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

• Nauczycielki w grupie: mgr Anna Zdunek, mgr Iwona Różycka, mgr Bożena Remer, mgr Ewa Tuta
  • Pomoc nauczyciela: mgr Barbara Wylegała
  • Woźna oddziałowa: Magdalena Budzińska
  • Z Państwa wsparciem będziemy realizować w tym roku w naszej grupie Ogólnopolski program "Technikoludek, czyli przedszkolak w świecie technologii”

• „Trójka grupowa”:

Przewodniczący: Mama Jasia W.

Skarbnik: Mama Kuby

Zastępca/ Protokolant: Mama Julki

• Przyprowadzanie dzieci do godziny 8:00;
  • Język angielski:środa i czwartek (9:00 – 9:15) – nauczyciel mgr Joanna Bonk;
  • UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECKA – UPOWAŻNIONE MOGĄ ZOSTAĆ MAKSYMALNIE 3 OSOBY. NP. JEŚLI DZIECKO ODBIERAJĄ OBOJE RODZICE, TO MOGĄ WYZNACZYĆ TYLKO JEDNĄ DODATKOWĄ OSOBĘ.

• Bardzo prosimy o:
  • systematyczne śledzenie informacji pojawiających się na gazetce w przedszkolu oraz stronie przedszkola, zarówno w zakładce AKTUALNOŚCI, jak i w zakładce naszego oddziału;
  • uzupełnianie na bieżąco ubrań na zmianę;
  • dostarczenie do końca września wyprawki plastycznej - można ją pobrać  ze strony internetowej przedszkola (w zakładce naszego oddziału):
  • zgłaszanie choroby dziecka oraz jego dłuższej nieobecności:

Anna Zdunek – 506 939 604

Budynek Przedszkola - (067) 255 26 83

• Zachęcamy do trenowania samodzielności dzieci - ubieranie, rozbieranie, mycie rąk, potrzeby fizjologiczne, spożywanie posiłków itp.;

• Ubezpieczenie (45 zł) – informacje o ubezpieczeniu znajdują się na stronie internetowej przedszkola w zakładce: RODZIC -> UBEZPIECZENIE:

• Komitet rodzicielski - 60 zł jednorazowo lub w ratach 2x30zł/ semestr;

PIENIĄDZE PROSIMY WPŁACAĆ NA KONTO:

Danuta Kaźmierczak

PKO PB

40102038440000150201769033

W tytule: Imię i nazwisko dziecka

• Z okazji urodzin dzieci można przynosić owoce lub zapakowane fabrycznie słodycze (jeżeli cukierki – to rozpuszczalne i miękkie), nie przynosimy własnych wypieków.

OWOCE LUB ZAPAKOWANE SŁODYCZE NALEŻY PRZYNIEŚĆ DO PRZEDSZKOLA 2 DNI WCZEŚNIEJ, ABY PRZESZŁY WYMAGANĄ KWARANTANNĘ.

• W tym roku nie będą odbywały się teatrzyki oraz wycieczki;
  • Wszystkie imprezy oraz uroczystości przedszkolne (Dzień Przedszkolaka, Pasowanie na Przedszkolaka, Andrzejki, Mikołajki itp.) będą odbywać się w naszej sali, bez łączenia z innymi grupami;

• Godziny posiłków:

Śniadanie – 8:30

Zupa – 11:30

Obiad II danie – 14:00

RAMOWY PLAN DNIA (poniżej w pliku)

• Prosimy o informacje, jeżeli zmienią Państwo adres zamieszkania lub numer telefonu.
  • Prosimy również, aby zawsze ktoś z Państwa (mama lub tata/ ewentualnie inna upoważniona osoba) był dostępny „pod telefonem” - abyśmy mogły mieć z Państwem kontakt w razie nagłych sytuacji;
  • W razie wystąpienie jakichkolwiek trudności lub wątpliwości prosimy zgłaszać się do nas, w celu omówienie sprawy (w miarę możliwości podczas przyprowadzania lub odbierania dziecka lub też umówienia się na indywidualną rozmowę).

Ponadto, jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania do nas zapraszamy do kontaktu, telefonicznego lub osobistego.

Wychowawca grupy „Pomidorki”: Anna Zdunek

Data dodania: 2020-09-20 20:25:10