Dzień Pluszowego Misia - uwaga!

Drodzy Rodzice!

25 listopada, jak co roku, bedziemy obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jednak ten rok będzie się różnił od poprzednich – dzieci, z przyczyn nam wszystkim wiadomych, nie będą mogły tego dnia przynieść swych ukochanych, domowych misiaków do przedszkola.

Nie poddajemy się jednak i postaramy się, by ten dzień przyniósł naszym przedszkolakom dużo radości. Będą zabawy z Ich misiami, ale inaczej. Państwa  pomoc będzie tutaj niezbędna.

Prosimy zatem: zróbcie zdjęcie ulubionego misia Waszego dziecka, wydrukujcie je lub wywołajcie w punkcie usługowym (najlepiej w formacie A4) i przynieście do przedszkola w poniedziałek. Wydruki/zdjęcia przejdą kwarantannę w szatniach oddziałowych.

Taki wydruk/zdjęcie staną się bazą naszych zabaw, dlatego bardzo prosimy o przyłączenie się do współpracy.

Dziękujemy bardzo!

Źródła: https://www.fatix.eu/aktualnosci/aktualnosci/244/Zmiana-godzin-pracy-BT-FATIX-

Data dodania: 2020-11-18 11:33:01
Data edycji: 2020-11-18 11:44:28