DRODZY RODZICE

Drodzy Rodzice !

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną prosimy o dokładne zapoznanie się i stosowanie się do ustalonych zasad  dla dobra dzieci oraz całej społeczności przedszkolnej.

• Przyprowadzając dziecko do przedszkola bądźcie przygotowani na dłuższe oczekiwanie w związku z koniecznością zachowania dystansu oraz mierzeniem temperatury.
  • Rodzic przychodzi w maseczce i dezynfekuje ręce.
  • Temperatura jest mierzona i rodzicowi i dziecku.
  • W związku z tym, że w szatni może przebywać tylko dwoje dzieci z rodzicami (również zachowują dystans 1,5 m), wpuszczeni do budynku po zmierzeniu temperatury rodzice z dziećmi oczekują na wyznaczonych liniach w kierunku swojej sali.
  • Nie przedłużamy pobytu w szatni: rozbieramy dziecko i żegnamy się z nim (rodzic nie wchodzi do sali, otwiera tylko drzwi i oddaje dziecko pod opiekę pań).
  • Odprowadzający dzieci z grup „Jeżyki” i „Kaczuszki” wychodzą wyjściem od strony sklepu „Mila”, a odprowadzający z grup „Kokoszki – Smakoszki”, „Entliczki-Pentliczki” i „Biedronki” wyjściem obok grupy „Kokoszki-Smakoszki”.
  • Dzieci prosimy odbierać bezpośrednio z oddziału w następujący sposób: Zgłaszacie Państwo przez domofon przy wejściu głównym swoją obecność i po zachowaniu wszelkich środków ostrożności:

- maseczka

- dezynfekcja rąk

- zachowanie odległości 1,5 m od kolejnych rodziców

- ograniczona ilość osób w szatni (TYLKO 2 OSOBY!)

W przypadku większej liczby osób prosimy czekać na swoją kolej w miejscu przyklejonych na podłodze linii.

Następnie przychodzicie do szatni, gdzie będzie oczekiwało dziecko.

• W miarę możliwości prosimy, aby dzieci były przyprowadzane i odbierane przez tę samą osobę.

Powyższe zasady prosimy również stosować w drugim budynku

Dziękujemy

Bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu oraz Oświadczenie, które należało będzie podpisać dnia 1 września.   Poniżej w załączniku

Data dodania: 2020-08-27 17:36:48