BABKA WIELKANOCNA

Święta Wielkanocne nadchodza wielkimi krokami. To czas, kiedy w domu jest bardzo dużo do zrobienia. Podczas tych zajęć możemy także zaangażować nasze małe dzieci. To doskonaly moment, żeby spędzić z nimi czas aby mogly poczuć magię świąt.Dzisiejszą propozycją jaką mamy, to przygotowanie babki wielkanocnej. Dzieci świetnie się sprawdzą jako kuchenni pomocnicy. Będą z przejęciem mieszać ciasto i dodawać do niego potrzebne składniki. Nie przejmujcie się bałaganem, dajmy dzieciom swobodę w działaniu ( przepis na zdjęciach poniżej - to tylko propozycja).

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo zdrowia i radości, która przesłoni troski codzienności. Wam Krasnoludki nasze ślemy sto uśmiechów i uścisków sto.  Wesołego Wielkanocnego Zajączka, co śmieje się ze świątecznego koszyczka. Pisanek wielu w koszyczku oraz dużo uśmiechu w Waszym życiu. Ściskamy Was! Wasze Panie: Ania, Kasia, Marlena i Asia Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Data dodania: 2021-04-01 21:26:32
Data edycji: 2021-04-15 16:51:23